+48 753070211

Pokoje

Studio Spokojna Noc

Cena od 240 PLN

liczba osób: 5 ilość łóżek: 3 łazienka: tak aneks nie powierzchnia: 30m2

"Spokojna noc" to przytulne, idealne dla rodziców z dziećmi lub dwóch par studio składające się z dwoch sypialni: dwuosobowej (jedno podwojne lozko szer. 140 cm)  i trzyosobowej (jedno łóżko podwojne szer. 140 cm, jedno lóżko pojedyncze) oraz łazienki z prysznicem. W każdej sypialni telewizja satelitarna oraz bezporzewodowy internet w cenie noclegu. Nieograniczonym dostęp do aneksu kuchennego (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, jajowar, komplet naczyń).

więcej


Górska łąka

Cena od 180 PLN

liczba osób: 3 ilość łóżek: 2 łazienka: tak aneks nie powierzchnia: 14m2

"Górska łąka" to romantyczny pokój z łazienką w kolorze lawendowym, ciepły i przytulny, idealny dla dwóch lub trzech osób - w pokoju jest jedno łóżko podwójne (140 cm) i jedno pojedyncze (90 cm). Telewizja satelitarna i bezprzewodowy internet w cenie. Dostęp do aneksu kuchennego (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, jajowar, komplet naczyń).

więcej


Widoczek na Śnieżkę

Cena od 240 PLN

liczba osób: 4 ilość łóżek: 3 łazienka: tak aneks nie powierzchnia: 22m2

"Widoczek na Śnieżkę" to przestronny i słoneczny pokój, przeznaczony dla maksymalnie 4 osób, idealny dla opiekunków z dziecmi, w którym znajduje się jedno łózko podwójne i dwa pojedyncze. Położony jest od strony ogrodu. Antena Satelitarna Polsatu gwarantuje bardzo dobrą jakość odbioru wielu programów. Do nowej łazienki (kabina prysznicowa, wc, umywalka) wchodzi się bezpośrednio z pokoju. Goście mają nieograniczony dostęp aneksu kuchennego (lodówka,...

więcej